KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13273378
nr 1327 3378
Ã…ke Lexmon
(f. 1940)
Oljemålning, Åke Lexmon (f. 1940), Signerad, "Kustblomster". Olja på duk, 33x25cm
Utrop:
700 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:37:41
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr